Uczestniczymy :

Certyfikaty:

Współpracujemy :

Partnerzy, sponsorzy:

Szkoła Podstawowa nr 36

im. Narodów Zjednoczonej Europy

w Tychach

Dyrektor mgr Danuta Wójcik

 

Dyrektorem szkoły jest mgr Danuta Wójcik

Funkcję pełni od 1 stycznia 2000 r.

 

PRZYJMOWANIE SKARG I WNIOSKÓW:

wtorek 10.40-11.40

 

 

Wicedyrektor mgr Aneta Derej

 

Funkcję pełni od 1 września 2019 r.

 

PRZYJMOWANIE SKARG I WNIOSKÓW:

środa 15:00-16:00

 

 

Wicedyrektor mgr Halina Mazgaj

 

Funkcję pełni od 3 lutego 2020 r.

 

PRZYJMOWANIE SKARG I WNIOSKÓW:

czwartek 11.00-12.00

 

 

 

Grono pedagogiczne

 

Lp.

Nazwisko Imię

 

Nauczany przedmiot

  1.  

Wójcik Danuta

Dyrektor szkoły

  1.  

Derej Aneta

język polski

  1.  

Mazgaj Halina

fizyka

  1.  

Antoszczyk Iwona

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie

  1.  

Banaś Ilona

matematyka, terapia Biofeedback

  1.  

Bogacka Marta

edukacja wczesnoszkolna,
nauczyciel wspomagający

  1.  

Bogdoł Joanna

nauczyciel wspomagający

  1.  

Bugla Joanna

chemia, edb

  1.  

Celińska Ewa

edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający

  1.  

Curyło Katarzyna

historia, Wiedza o społeczeństwie

  1.  

Czernik – Kubiak Anita

język polski

  1.  

Daniel Elżbieta

nauczyciel wspomagający, terapia Biofeedback

doradztwo zawodowe

13.

Dominik Małgorzata

nauczyciel wspomagający

14.

Frączek Magdalena

wychowanie fizyczne

15.

Garbocz Dariusz

wychowanie fizyczne

16.

Glaesel Anna

biblioteka

17.

Jasek Aleksandra

język polski,

logopeda

18.

Jurczyński Szymon

wychowanie fizyczne, Tenis

19.

Kit Anetta

język niemiecki,

wychowanie do życia w rodzinie

20.

Kita Jacek

historia, wos, świetlica

21.

Kliś Beata

geografia

22.

Kornecka Małgorzata

świetlica

23.

Kowalik Zenobia

matematyka, informatyka, nauczyciel wspomagający

24.

Kozub Grzegorz

religia

  1.  

Kubeczko Magdalena

pedagog

  1.  

Lis Zofia

religia

  1.  

Lisowska Ewa

nauczyciel wspomagający

28.

Machowiec Milena

język włoski

29.

Majdiuk Paulina

język angielski, nauczyciel wspomagający

30.

Majkowski Wojciech

wychowanie fizyczne

31.

Matysiak Katarzyna

pedagog

32.

Milczarek Sylwia

matematyka, informatyka

33.

Mucha Sławomir

muzyka

34.

Nowak Katarzyna

język polski

35.

Panczek Aleksandra

język angielski, nauczyciel wspomagający

36.

Piwowarczyk Alicja

edukacja wczesnoszkolna

37.

Prusek Justyna

nauczyciel wspomagający

38.

Rams Katarzyna

biologia, przyroda

39.

Sajewicz Artur

wychowanie fizyczne

40.

Siemiątkowska Justyna

edukacja wczesnoszkolna

41.

Skarżyńska Karolina

świetlica

42.

Sosna Barbara

edukacja wczesnoszkolna

43.

Titz Joanna

język angielski

  1.  

Waśniowska Agnieszka

język polski, nauczyciel wspomagający

  1.  

Wojtal Beata

nauczyciel wspomagający,

terapia metodą Warnkego

46.

Woźny Dorota

pedagog, terapia Biofeedback, logopeda

47.

Wójcik Żaneta

plastyka, technika

  1.  

Żłobińska Jolanta

religia